SP_M_204_0538_REMAX[1].JPG

Michael Polzler

Generální ředitel
RE/MAX Europe

Jako současný generální ředitel RE/MAX Evropa zodpovídá Michael Polzler za každý jednotlivý aspekt denního provozu společnosti, včetně například managmentu franšízy, členských služeb, školení, rozvoje, marketingu a financí.

Pod Michaelovým vedením úspěch značky na území Evropy nepřestává stoupat a do budoucna se tak plánuje dosáhnout i na dvouciferný meziroční růst. V nadcházejících letech se proto počítá s prodejem licencí a následným otevřením několika stovek nových poboček, které pomohou rozšířit pole působnosti společnosti, a zároveň jí tak přidají na důležitosti.

Michael se k RE/MAX připojil v roce 1986 a v současné chvíli tak má za sebou více než 30 let obchodních zkušeností, včetně 12 let, kdy stál jako pravý průkopník v čele prodeje franšíz a členských služeb ve Spojených státech i Kanadě. V roce 2000 byl Michael povýšen na Oblastního ředitele a Výkonného viceprezidenta divize RE/MAX Ontario-Atlantic-Canada a od té doby se mu podařilo franšízovou síť rozšířit na počet přes 350 regionálních poboček s více než 8 800 realitními makléři.

Michaelovy profesní úspěchy z pohledu jednotlivých oddělení i organizace jako celku, jeho bohaté zkušenosti a efektivní vedení budou i nadále zárukou skvělého renomé a fungování společnosti RE/MAX v Kanadě i celé Evropě.

EL 01.jpg

Elhorry Zunino

Ředitel kanceláře a makléř​
RE/MAX Immo Specialists

Elhorry Zunino je rodilý Francouz, který však od roku 2004 žije v Lucembursku.
Než se připojil k síti RE/MAX, pracoval ve Scuba Diving and Luxury Industry Consulting (hotel, restaurace).

Do RE/MAX vstoupil v roce 2013 a od té doby dosáhl mnoha úspěchů. V roce 2016, tedy pouze 3 roky od svého nástupu, dosáhl ocenění Hall of Fame (hrubý provizní obrat 1 000 000 USD) a od roku 2014 pravidelně obhajuje členství v Platinum Clubu (hrubý roční provizní obrat 250 000 – 499 999 USD).

Sám o sobě říká: „O každého se starám, jako by to byl můj nejlepší klient. S lidmi vždy jednám s největším respektem a věnuji jim co nejvíce pozornosti. Abyste se stali úspěšnými, musíte být tvrdým dříčem, zejména na počátku své kariéry. A já jsem šílený dříč.

Po celou dobu usiluji o to, abych zůstal v myslích svých klientů a byl tu pro ně, kdykoli mě budou potřebovat.“

Roček.jpg

Milan Roček

Zakladatel a spolumajitel Hyposervis a Hypodům
Spoluautor a provozovatel CenovaMapa.org

Milan Roček je zakladatelem a spolumajitelem společností Hyposervis a Hypodům. Financování nemovitostí se věnuje od roku 1998. Hyposervis založil v roce 1999 jako firmu specializující se na správný výběr vhodné banky a vyřizování veškeré administrativy za klienta, a to po své vlastní zkušenosti se získáním hypotéky v roce 1994. Tím vznikla první hypotečně-makléřská firma svého druhu v ČR. Od roku 2001 se věnoval zejména oblasti řízení financování developerských bytových projektů.
 

Je autorem užitného vzoru Uspořádání systému pro řízení developerských projektů a desítek modelů pro financování developerských projektů. Spolu s kolegy z Hyposervisu a poradenské firmy Deloitte se v letech 2009 až 2012 podílel na vydání několika studií o rezidenčním trhu v České republice, zejména o vlivu finanční krize na rezidenční development.
 

Je spoluautorem a provozovatelem portálu www.CenovaMapa.org, který dlouhodobě sleduje a analyzuje transakční ceny nemovitostí v České republice.


 

makovsky_4.jpg

Lukáš Makovský

Senior Consultant | Real Estate and Construction
Deloitte Advisory s.r.o.

Lukáš Makovský je urbanista a ekonom a věnuje se převážně analýze trhu nemovitostí, analýze developerských projektů a dopadům regulace v městském a regionálním rozvoji. Ve společnosti Deloitte je zaměstnán od roku 2018. Dříve působil na Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy, kde vedl Kancelář strategie a rozvoje, která například koordinuje zpracování a implementaci pražského strategického plánu a jako koordinátor tvorby strategie připravoval pražskou strategii revitalizace brownfieldů.