Moderátoři CONVENTION

Daniel Čech

Daniel Čech vyrůstal střídavě v Praze a v Den Haagu v Nizozemí, kde strávil téměř deset let. Naučil se tam plynně anglicky, částečně nizozemsky, německy a rusky. Od roku 2006 se věnuje žánru stand-up comedy v pořadu „Na stojáka“ televize HBO, v němž vytvořil přes 40 výstupů. Léto téhož roku strávil v angažmá v indiánském divadle De-ba-jeh-mu-jig Theatre v Kanadě.

Studia na DAMU úspěšně ukončil v roce 2007 ziskem titulu magistr umění - MgA. V letech 2007-2009 pracoval jako moderátor projektu NaEx TV. V červnu 2008 si odbyl první přímý přenos v televizi jako moderátor pořadu České televize „Do zdi live!“.

V roce 2009 se autorsky a herecky podílel na 13ti dílném skečovém pořadu „Koko TV“, který vytvářel se svými kolegy z „Na stojáka“ pro televizi Barrandov. Od roku 1997 účinkoval ve více než 25ti reklamních spotech.

Nasty

Co bych vám o sobě řekl? To, že jsem kluk jak buk, a že ve volných chvílích pletu a vyšívám zřejmě víte.

A teď vážně. Bumcarára bum bum bum dělám pusou od svých 16 let. Můj největší beatboxový úspěch je beatboxování ze spaní a nebo titul vicemitra světa 2009 se skupinou BeatBurger Band. Nevím, co pro mě znamená více, ani jedno zřejmě již nezopakuji.

Nejraději relaxuji s autíčkama na dálkové ovládání a stavím si z lega, ale to sem raději psát nebudu. Co stojí za zmínku a co by vás mohlo zajímat je to, že rád jezdím lesním traktorem Lakatoš 81 turbo v lesích okolo Lipna.

Telefon na hlavě jako Lady Gaga nenosím, tak si myslím, že jsem stále ještě v pořádku.

Studuji "již + snad" poslední ročník vysoké školy. Právě škola mě donutila udělat ze sebe moderátora. U ústní zkoušky si vždy zatrénuji a dokážu si, jak moc jsem schopný moderátor, který bez přípravy dokáže 10 minut plynule vykládat.

Rád padám na snowboardu, rád se topím při kajtování a surfování, rád se topím při potápění, ale nerad se topím jen tak. Rád porážím mého kamaráda Jirku ve squashi, ale ještě se mi to nepodařilo.

Moje motto: Hlavně, že je srandy pytel a dobrá nálada.