Kristýna Řezáčová

Kristýna Řezáčová pracuje v realitách od roku 2011, z toho 5 let v síti RE/MAX. Patří k TOP makléřům a každoročně stojí na nejvyšších příčkách v žebříčku makléřů sítě RE/MAX. K dosažení skvělých výsledků, mimo jiné i k získání Hall of Fame (hrubý provizní obrat 1 000 000 USD) nebo k průměrnému měsíčnímu obratu 634 000 Kč v roce 2018, jí pomáhá tým dvou asistentek. Navíc jako manažerka vede k růstu nové i stávající makléře ve své kanceláři. Zkrátka práce realitního makléře se stala jejím životním stylem.

Martin Tesárek

Martin Tesárek působí v realitách naplno od roku 2010. Začínal v mezinárodní společnosti Century 21, další zkušenosti získal i v Hypocentru Modré pyramidy, aby v roce 2013 založil realitní společnost Makléři na doporučení, s.r.o., kterou v roce 2018 transformoval pod značku MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o. Martin je autorem populárního on-linového vzdělávacího projektu Marketing pro makléře a projektu Makléři Makléřům. Od roku 2016 zhodnocuje své zkušenosti i na poli realitního developmentu ve společnosti 2M INVEST & DEVELOPMENT s.r.o.

Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl pracoval sedm let na různých pozicích ve finančním sektoru. Nyní už pátým rokem spolupracuje s RE/MAXem. Práce na neustálém zlepšování sebe samého i služeb poskytovaných klientům ho z pozice samostatného makléře přivedla k založení Realitního týmu Jana Kratochvíla. Usilovná práce na konceptu týmu, nadšení a radost, kterou mu makléřská činnost přináší je vidět i na výsledcích ve srovnání všech makléřů RE/MAX: 141. místo v roce 2016, 6. místo v roce 2017 a zatím 3. místo v roce 2018.

Zdeněk Štourač

Zdeněk Štourač pracuje v realitách od konce roku 2014. Před příchodem do REMAXU se zabýval návrhy a realizací interiérů. K prodeji nemovitostí byl velký krok, ale práce realitního makléře se stala jeho srdeční záležitostí. Jeho největší úspěchy: třikrát za sebou se stal makléřem roku v kanceláři, loni zaujal 28. místo a aktuálně mu patří 9. místo mezi makléři celé sítě RE/MAX. Za tyto úspěchy vděčí také své asistentce, která je zároveň jeho životní partnerkou. Síly do další práce čerpá relaxací: sportem a vařením :-)

Michal Krížik

Michal Krížik pracuje v síti RE/MAX od roku 2008. Začínal „od píky“ nejdříve jako pomocník svého otce makléře. Ten o 2 roky později otevřel vlastní kancelář RE/MAX. V ní Michal působil jako asistent kanceláře a zaměřoval se na marketing kanceláře i makléřů. Zlomovým se stal rok 2015, kdy začal sám pracovat jako makléř. Od té doby se pohybuje na předních místech v žebříčku makléřů, 2x se stal makléřem měsíce RE/MAX Slovensko. Práce realitního makléře se zařadila vedle sportu a cestování mezi jeho hlavní koníčky.

Karel Hubáček

Karel Hubáček se pohybuje jako makléř v realitách již od roku 2002, dnes v síti Century 21. Se svým týmem získal řadu ocenění, např. 3x mezinárodní ocenění CENTURION, které se uděluje nejlepším makléřům z celého světa nebo je jedním ze dvou českých makléřů v mezinárodní Síni slávy Century 21.  Na realitách ho baví, že není žádný limit, čeho se dá dosáhnout. Od začátku byl veden k tomu, aby si v realitách budoval pasivní příjem, proto investuje do nemovitostí. Mnoho prostředků investuje také do svého vzdělávání. Rád sportuje a navštěvuje semináře o osobním růstu.